FELÂKETİN RESMİ

SEVGİLİ KARDEŞLERİM

1-Ayrıntılar içerisinde kendınızi yormayin vakıt kaybetmeyin.

2-Türkiyede yüzde 15 HAIN KONTENJANI VARDIR.BUNLAR OSMANLIDAN KALAN ETNIK KOKENLERI ÇOGUNLUKLA TÜRK OLMAYAN AÇIK VE GIZLI KALINTILARDIR.

3-bunların tümü TÜRKLÜK ŞUURUNDAN UZAKTIR.BİR KISMI ETNIK KÖKENINI BILIYOR VE KENDINI GIZLIYOR.BİR KISMI ISE TAMAMEN BIR KIMLIK BUNALIMI İCİNDE VE ARAYISSINDA OLAGELMISTIR.

4-Hangi gruptan olursa olsun kendını gızleyenler İSLAMI KENDILDRINE BIR ÖRTÜ OLARAK SEÇMISLER VE OSMANLININ SON YILLARINDAN ITIBAREN PUSUYA YATIP HAZIRLANMISLAR EMPERYALIZMLE İŞBİRLİĞİ İCİNDE ÖRGÜTLENMISLERDIR.

5-BUNLARIN İCİNDE ŞERIATA İNANDIRILMIS TURKLER VAR OLSA DA ŞERIATIN ÖTESINDE İRANDAN FARKLI OLARAK SEBATEYISTLER GIZLI ERMENI YAHUDI RUM VATAN HAINLERININ İSLAM ÜZERINDEN İHANETIN ÖRUMCEK AĞLARINA DUSURULMÜŞ MANKURTLASTIRILMIŞ BEYNI YIKANMIS VE TOPLAM OLARAK
YÜZDE 35 CIVARINDA KUMELENMISLERDIR.

6-AKP BIR PROJE PARTISI OLARAK KURULUP UYGUN KONTEJEAN KURULUP YARATILIP ŞOK VE KAOS TEORISI TEMELINDE İKTIDAR YAPILINCA İC VE DIŞ BÜTÜN DESTEKLERI TOPLAYARAK KENDISINI KALICILASTIRACAK BIR STRATEJI İZLEMİS İSLAMİ İSLAMDAN NEFRET ETTIRECEK DERECEDE YARARLANARAK TÜRKIYE CUMHURIYETINE VE TÜRK' LÜGE KARSI SAHTE BIR CIHAT İLAN ETMISTIR

7-BUNLARA GÖRE CIHAT MUSLUMAN OLMAYAN KAFIR BIR HALKA KARSI SAVAS ACMAK O ÜLKEYI DAR ÜL HARP İLAN EDEREK KIRMAK DOKMEK TALAN ETMEK KESEBILDIGI KADAR İNSAN KESMEK VE KENDINDEN OLMAYAN TUM KADINLARI FAHISE ILAN EDEREK TECAVUZ ETMEK PAZARLARDA GANIMET OLARAK SATMAK VE BUTUN BUNLARI YAPARKEN O DEVLETI YIKILACAK KAFIR DEVLET OLARAK SOYMAK TALAN ETMEK ÇOKERTIP YIKMAK VE PARSEL PARSEL SATMANIN CAIZ OLDUGUNU BU UGURDA YALAN SOYLEMEK TECAVUZ VE KATLIAMIN HARAM OLMADIGINI KENDI KITLESINE ACIKLAMAK TESVIK ETMEK GIBI İNSANLIK DISI OLAYLARI İÇEREN BIR SURECTIR.

8-ISTE ABD İSRAIL VE İNGILTERE BOYLE BIR KADROYU KALICI İKTIDAR OLARAK TURKIYE'NİN BASINA BELA ETMIS VE GÜN BE GUN TURKIYE,YI VE VE TURK,'LUGU TURK,LUK SUURUNU YOK ETMEYE ÇALISMISLAR.TOPRAKLAR SULAR BARAJLAR ISRAILE VERILMIS SANAYI VE TARIM YOKEDILMIS TURK ORDUSU DAGITILMISTIR.

9-BOP =BOP YANI BÜYUK OSMANLI =BÜYÜK ORTADOGU ALDATMACIYSA MILLETIN YERINE ÜMMETI KOYARAK SINIRLAR TARTISMAYA ACILMIS MEZHEPCILIK GORUNTUSUYLE BUYUK ISRAILI KURMA YOLUNDA TURK ORDUSU ABD GÜDÜMÜNE KOŞULMUSTUR.
GUVENEBILECEGIMIZ NE DEVLET NE ORDU NE YARGI NE YASAMA NE GUVENLIK GUCU HICBIRSEY KALMAMISTIR.YANI TURKIYENIN BAŞINDA BIR İŞGAL KADROSU VARDIR VE HIZLA TÜRKIYEYİ VE TÜRK MİLLETINI YOK ETMEKTEDIR.UÇURUMUN TAM KENARINA KADAR SÜRDÜLER BİZİ.KIBRISI SATTILAR.
İSRAILE TESLIM OLDULAR.ZATEN EN TEPEDEKI SIYONIST BIR YAHUDI.

10-SEVGİLİ KARDESLERIM ÖZETIN ÖZETI OLARAK FELAKETIN RESMI BU AMA TÜRK ULUSUNDA İKİNCİ KURTULUŞ SAVASI YONUNDE HİÇBIR KIPIRTI YOK..FACEBOOKTA LAFAZANLIK YAPMAKLA VATAN SAVASI VERILEMEZ.ELBETTE BILINC BILGI TASIMADA FAYDASI BUYUK AMA BİR NOKTADAN SONRA EYLEM SOZDEN COK COK ONEMLİ VE ZORUNLU OLUR.

SİZCE GEÇ KALİNMIYOR MU?
12.11.2016   https://www.facebook.com/alevrana.ak
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • whatsup
  • LinkedIn Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Vkontakte Social Icon

    Copyright turkundunyasi.com 2020© All rights reserved    Website by ML&MD  Digital Markets